FILOZOFIJA

Mēs zinām, ka patērētājam šobrīd ir vairāk izvēļu, nekā jebkad agrāk. Zīmoli vairs necīnās par uzmanību. Tie sacenšas par mīlestību. Mēs palīdzam uzņēmumiem veidot dziļas un cieņpilnas attiecības ar patērētāju, kas balstītas pētījumos par cilvēka dabu, pasaules redzējumu, rīcību.


Mēs rīkojamies ar pārliecību, ka klientiem nepieciešama ātra, drosmīga, izlēmīga un saprotama mediju aģentūra.Uzņēmējdarbības un mediju vide nepārtraukti mainās. Kas pirms nedēļas bija lielā izdevība, šodien var nebūt nekas. Mēs esam ātri un laicīgi izmantojam iespējas, kamēr tās ir vērtīgas un aktuālas.

Mēs esam drosmīgi attiecībās ar klientiem un vienmēr sniedzam godīgu viedokli, skaidru redzējumu un konkrētus ieteikumus.

Par cilvēka īsto dabu varot pārliecināties sarežģītās situācijās. Ar mediju aģentūru ir tāpat. Tāpēc mēs rīkojamies izlēmīgi un vienmēr piedāvājam klientam īstenojamus risinājumus.

Mēs esam saprotami gan komunikācijā ar sadarbības partneriem, gan patērētāju. Kad sarežģītais top saprotams, mēs padarām to pārliecinošu.

LOKĀLA DARBĪBA - GLOBĀLS ATBALSTS

«Domāt globāli un rīkoties lokāli» mums nav tukši vārdi. Tā ir ikdiena. Initiative Latvia, dibināta 2010. gadā, ir viena no visstraujāk augošajām mediju aģentūrām valstī. Mēs pārstāvam Initiative starptautisko mediju aģentūru tīklu, kura ietvaros 90 birojos 85 tirgos strādā vairāk nekā 2800 talantīgi profesionāļi. Skaitļi runā paši par sevi, taču tie nozīmē krietni vairāk — zinošus kolēģus visā pasaulē un vērtīgu atbalstu kampaņu vadībā.

Globāli Initiative ir daļa no IPG Mediabrands. Tā ir unikāla priekšrocība, kas nodrošina piekļuvi tirgus datiem, pieredzes apmaiņu un pasaules līmeņa zināšanas. Kombinējot tās ar dziļu izpratni par vietējo tirgu, mēs spējam sniegt labāko pakalpojumu kvalitāti mūsu klientiem un radīt arvien jaunas iespējas ilgtermiņa sadarbībai ar mūsu partneriem.


Stratēģija & Serviss

Veiksmīgā sadarbība ar mūsu partneriem, izpratne par klientu biznesu un tā vajadzībām ir apliecinājusi mūsu prasmi pārvērst informāciju vērtīgos secinājumos par sabiedrību, tās tendencēm, noskaņojumu un veidiem, kā labāk sasniegt patērētāju.

Mēs ticam, ka arī spožas un inovatīvas idejas jābalsta faktos. Mums ir nepieciešamie rīki, tehnoloģijas un informācija, lai izveidotu skaidru, pamatotu rīcības plānu. Un, būtiskākais, mums ir komanda, kas prot un vēlas to darīt.

Ar pārliecinošu stratēģiju un uzticamu servisu mēs izaicinām sevi un jūs sasniegt biznesa mērķus kopā.